02126405480
09121397749

نمایندگی شرکت استریت انگلستان

شرکت سپانو به عنوان نماینده رسمی شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) عرضه کننده کلیه تجهیزات جرثقیل سقفی, جرثقیل دروازه ای, جرثقیل نیم دروازه ای, جرثقیل بازویی, جرثقیل دیواری, را با مارک استریت انگلستان (STREET CRANE) می باشد. بازه تولیدات شرکت جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) شامل جرثقیل سیم بکسلی از 2 تن تا 200 تن و جرثقیل زنجیری از 250 kg تا 5 تن می باشد.

الکتروموتور و گیربکسهای شرکت جرثقیل استریت نیز همگی از برندهای مطرح اروپا نظیر NORD, Siemens, Flender, SEW می باشند و تجهیزات تابلو برق شرکت جرثقیل استریت اهمگی از برند Telemecanique, Schnieder بوده و اینورترهای VFD آن از برند VACON بوده و سیم بکسل شرکت جرثقیل استریت از برند Bridon می باشد و همچنین ترمزهای آن از برند LENZ میباشد. با توجه به تامین کنندگان جانبی شرکت جرثقیل استریت مشخص است که محصولات این شرکت در زمره باکیفیت ترین محصولات جرثقیل سقفی در اروپای غربی می باشد.

محصولات جرثقیل استریت انگلستان (STREET CRANE) به دلیل برخورداری از طراحی انحصاری و کاملا به روز از ویژگیها و مزیتهای رقابتی بسیار زیادی در مقایسه با سایر شرکتهای جرثقیل ساز اروپا در کنار قیمت بسیار مناسب و رقابتی برخوردار می باشد.

 

شرکت سپانو کران تدبیر به عنوان نماینده رسمی شرکت استریت انگلستان می باشد و در همین راستا، شرکت استریت با ایجاد زیردامنه در فضای اینترنت امکان دسترسی به کلیه مدارک و اطلاعات فنی خود را برای شرکت سپانو فراهم نموده است. این موضوع به عنوان یک امتیاز برای شرکت های طرف قرارداد شرکت سپانو محسوب می شود که امکان دستیابی به کلیه مدارک و اطلاعات فنی مورد نیاز خود خواهند داشت.

در تصویر زیر یک نمونه جرثقیل سقفی خاص که با همکاری شرکت سپانو و شرکت استریت اجرا شده است مشاهده می گردد که این جرثقیل با دهانه 6 متر و کنسول 4 متر توانایی بلند کردن بار با ظرفیت 10 تن در نوک کنسول را دارد.